top of page
תמונה מהמטבח בפרויקט
לאפרת המעצבת שלנו, בשמחה אשתף בחוויה הטובה שעברנו במהלך תקופה לא פשוטה של שיפוץ.
בשלב התכנון השקעת עבודת הכנה מאד יסודית ורצינית שאפשרה לנו להבין מה האפשרויות ולבחור את המתאימה ביותר מבחינתנו. בהדרגה נוצרה מערכת אמון מופלאה.
בזמן השיפוץ לא חסכת כל מאמץ להגיע ולוודא ביצוע מדויק של התוכנית, וזאת באווירה טובה מול הקבלן, הנגר ושאר בעלי המקצוע. חוויה מיוחדת הייתה ללכת עמך לקניות. הייתה הרגשה של התחשבות, תמיכה וסבלנות אין קץ.
מבחינת מבחן התוצאה, קיבלנו בית מתוכנן באופן יותר יעיל ואסתטי, בית שנעים יותר לגור בו.
תודה רבה!
חנה וניסים
תמונה מהפרויקט - הסלון
אפרת יקירתנו,
אנחנו רוצים להגיד תודה ענקית על האור שהכנסת לביתנו!! אנחנו מחלקים את התקופה ללפני שפגשנו אותך ואחרי השיפוץ!! הכנסת לביתנו כל כך הרבה אור ויופי (תרתי משמע). פחדנו מהשיפוץ כל כך, אבל היה נעים וקל הובלת אותנו בביטחה ולא פסחת על שום דבר.
עם ידע אין סופי, הרבה סבלנות, הרבה רצון טוב, הרבה הרבה כישרון ויכולות אין סוף למצוא פתרונות, מקצועיות ודייקנות, והכל בחיוך מדהים. גם ברגעים המאתגרים שהיו, תמיד ידעת להרגיע ולהגיד מילה טובה, ולזרום איתנו.
היית שם כל הזמן ודאגת שהכול יעשה בצורה הנכונה והמדויקת על המילימטר. גם הקניות איתך היו כייף יש לך טעם מדהים.
אנחנו מאחלים לך הרבה הצלחה ותמשיכי להאיר עוד בתים.
אוהבים אותך,
סיניה וחיים
תמונה מהפרויקט - המבואה
כשהחלטנו לשפץ את הבית היה לי ברור שאבחר באפרת. למה? בזכות המקצועיות, היצירתיות והדקדקנות שלה.
ביקשנו שהכול יעמוד בלוחות זמנים ההזויים שלנו ואפרת עשתה מעל ומעבר כדי לעמוד בלוח זמנים צפוף והחלטי.
אפרת הייתה קשובה לצרכים שלנו, לרצונות שלנו וידעה גם לשים על המשקולת את מה שיכול לעכב ולהפריע בהמשך התהליך מהראייה המקצועית שלה ועדיין השאירה את ההחלטות לנו כבעלי הבית ואלו שבסופו של דבר יגורו בו.
ליוותה אותנו מול הקבלן והייתה ערה לתקלות ושינויים שלא היו בתוכנית ושאנחנו לא היינו שמים לב לכך.
אנחנו מאוד אוהבים את התוצאה הסופית ואהבתי מאוד לעבוד עם אפרת בתהליך השיפוץ של הבית.
משפחה שמחה ממושב בשרון
תמונה מהפרויקט - המטבח
אפרת תכננה את דירתנו החדשה תוך הבנת הצרכים של משפחתנו, ליוותה והדריכה אותנו בלבטים הרבים שעלו בתחילת הפרויקט ובמהלכו, העלתה רעיונות רבים והפגינה גמישות מחשבתית רבה תוך שהיא זורמת עם העדפותינו ואילוצינו. היא עובדת בצורה מאוד יסודית, מקדישה מחשבה לכל פרט קטן כגדול והתוצאה מאוד מרשימה. אפרת הייתה מאוד קשובה וסבלנית , הביאה רעיונות מקוריים, פתרה במקצועיות כל בעיה שנתקלנו בה וקלעה בדיוק לסגנון שאנחנו אוהבים.
אפרת כיוונה אותנו ביד מקצועית ובוטחת, והרגשנו שאנחנו בידיים טובות.
תכנון הבית מן היסוד- זו חוויה של פעם בחיים, שיכולה להיות מאוד מאתגרת. בזכות אפרת למרות האתגרים שעמדו בפנינו, החוויה היתה מאוד חיובית והיום אנחנו נהנים מכל פינה בביתנו. 
מרים ודוד
תמונה מהפרויקט - פינת הישיבה
אפרת עיצבה לי את חדר העבודה שלי. שילבה חדש עם ישן ומשמעותי, שילבה צבעים שלא הייתי חושבת עליהם בעצמי והשילוב היה מעולה. היא לקחה בחשבון אותי, הצרכים שלי וטעמי, ויצרה שילוב מנצח. ממליצה בחום רב!
אפרת, הצלחת לשדרג את חדר העבודה שלי כדי שישקף את מה שהיה לי חשוב. שקט, רוגע, אור, יחד עם שימור החפצים שאני אוהבת וחשובים עבורי. המון תודה על תהליך מלמד ומשמעותי ועל תוצאה מקסימה לחלוטין.
מיכל
011efrat015.jpg
העבודה של אפרת מקצועית ויעילה באווירה נעימה.
אפרת קשובה מאד לצרכי הלקוח ויודעת לתת מענה מתאים.
אפרת ליוותה את כל התכנון והבניה בדרך יעילה ומקצועית והתוצאה מצויינת.
חגית ושייקה
bottom of page