top of page

אמבטיה או מקלחון? - מבט אל המחר

לפני כחודש פרסמתי בבלוג פוסט על טיול מעוצב ליער השחור גרמניה, (כנסו להיזכר) טיול שהיה גדוש בפעילות, לכן היה לי ברור שידרשו פוסטים נוספים להמשך ובמיוחד פוסט לגבי ביקורי בתערוכה על חדר האמבטיה של המחר.

ביקור בתערוכת DURAVIT

התערוכה מתקיימת בעיר הורנברג גרמניה, במרכז העיצוב של חברת דורוויט Duravit (את מוצרי החברה ניתן למצוא גם בארצנו הקטנטונת).במבט ראשון על מבנה מרכז העיצוב, נגלית לה אסלה ענקית, שהיא בעצם יציאה למרפסת חיצונית.ביקור בתערוכת DURAVIT

כשנכנסתי לתערוכה, חשבתי לעצמי "אוקי, נחמד. נראה כמו עוד חנות כלים סניטריים ואריחים מעוצבת יפה ומיוחדת", אבל אז, לאחר שוטטות קצרה, נגלה לפני מוצר שהוא לא פחות מגאוני. אני שנים מייחלת למשהו כזה בדמיוני, ופתאום זה מולי. אבל רגע, סבלנות, נדרשת הקדמה לפני שאציג לכם את המוצר הזה. אחד הויכוחים הנצחיים בתכנון חדר אמבטיה בארץ (בעיקר משום שהכול אצלנו קטן במידות), הוא: מה עדיף, אמבטיה או מקלחון? ההחלטה בנושא תלויה במגוון נושאים, מי גר בבית?, האם ישנם ילדים קטנים, להם אמבטיה היא יתרון משמעותי. או שגרים בבית אנשים מבוגרים, שלהם מקלחון, הוא הכרח בטיחותי. ההמלצה שלי, עד היום הייתה, שבבית שיש בו ילדים קטנים, אם יש 2 חדרי רחצה ומעלה, שאחד מהם יהיה עם אמבטיה, כך שתמיד תהיינה שתי האופציות. אמבטיה מאוד חשובה בבית עם ילדים קטנים (לילדי לא הייתה אמבטיה וזה בהחלט הקשה על שלב המקלחות היומי). בנוסף, אין כמו אמבטיה בסיום יום עבודה מייגע, גם לנו, רק מידי פעם. מצד שני, רחצה במקלחון, היא נוחה, בטיחותית יותר ומהירה יותר, ועל כן מתאים לכולנו ובמיוחד למבוגרים שבנינו. אז עכשיו, לאחר שההקדמה כבר מאחור, אספר לכם, שנגלה מול עיני מוצר גאוני: מקלחון אמבטיה, או אמבט מקלחון, והכל במוצר אחד. למקלחון ישנה דלת, שכאשר סוגרים אותה, הוא הופך ברגע לאמבטיה. ואני שואלת: מה צריך יותר מזה? הפריט הזה לבדו, עשה לי את התערוכה כולה וגם את כל אותו היום. ראו אנימציה:

אמבטיה או מקלחון - ביקור בתערוכת DURAVIT

והיו דברים נוספים חביבים בתערוכת האמבטיה של המחר (למרות ששום דבר לא עלה בגאונותו על האמבטיה מקלחון). הנה תמונות נוספות:

אחד הדברים המגניבים שהעלו לי חיוך, היה חדר אמבטיה, שבו התאימו את נייר הטואלט השחור לאסלה השחורה (כן, כן, יכולים להיות לזה יתרונות, אבל - TMI)

ביקור בתערוכת DURAVIT

היה שם גם אזור לסטודנטים, עם אביזרים סניטריים עם סימוני מידות תקניות, כולל חדר אמבטיה מותאם לאנשים עם מוגבלות.

ביציאה, עברנו בחנות הגאג'טים של התערוכה, ואחד הפריטים תפס לי את העין. אסלה קטנה וחמודה, שהפכתי למיכל לסוכריות M&M's, שיושב אצלי בסלון. איכשהו, תמיד נשארות בו רק הסוכריות החומות...

ביקור בתערוכת DURAVIT

אז מה אתם מעדיפים? אמבטיה, מקלחון, או אמבטיה מקלחון? #מדברתעיצוב


444 צפיות3 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

3 Comments


אפרת מורד
אפרת מורד
Aug 04, 2019

תודה 😊 גם אני מקווה שבשיפוץ הפרטי הבא שלי יהיה לי אמבטיה מקלחון. בדיוק עכשיו בבירורים לגבי העלויות.

Like

Smadar Golan
Smadar Golan
Aug 04, 2019

איזה פיתרון מעוללההה!

החלום שלי זה מקלחת מעוצבת לפי טעמי, אני רוצה מקלחון עם מדרגת ישיבה 😊

יום אחד, מקווה שבקרוב.

Like

Re'em Morad
Re'em Morad
Aug 04, 2019

את מדהימה, איזה פוסט מדליק. היה טיול מדהים וביקור מדהים. הרעיון לבקר ולערוך את הסיור... הרווחנו סיור פרטי בהדרכתך, כולל התגלית... השאיר טעם של עוד ועוד ועוד ועוד..

Like

כתבות וטיפים בעיצוב

ישירות למייל שלך

bottom of page